Nictuku

Forum dla graczy Blood Wars zrzeszonych pod godłem Klanu Nictuku


#1 2008-04-25 20:02:51

Rik

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 166
Punktów :   

Gry komputerowe

Poruszę tutaj 1 z najlepiej przedstawionych światów RPG na komputery.

Mianowicie świat The Elder Scroll. Osobiście grałem tylko w 2, 3 i 4 część serii. O ile 2 część jest całkowicie niegrywalna, przez dość nowatorski sposób walki, którego nie da się nauczyć to 2 następne serie posiadają całkiem grywalny system.
Każda z serii posiada niezwykłą nieliniowość. Można zanurzyć się w bogatej historii krainy The Elder Scoll, która jest przedstawiana częściowo w kolejnych odsłonach.
Cechą prawdziwego RPG jest możliwość wcielania się w rolę, większość gier tego typu udostępnia nam grę klasami na ogół złymi jak złodziej jednak nie pozwala nam się wczuć w rolę. W TES możemy być zarówno dobzi jak i źli. Możemy przystąpić do gildi złodzieji, wojowników czy magów.

Osobiście odświeżam swoje wspomnienia z przygody w świecie TES i każdemu kto nie miał przyjemności w to zagrać, a lubi gry RPG to gorąco polecam.


Także napotkałem się z grą strategiczną Dominions 3. To jest takie połączenie RPG ze strategią turową, wbrew wyglądowi jest to gra niezwykle rozbudowana i warta uwagi.

Ktoś z was zna jakieś fajne gry na PC?

Offline

 

#2 2008-04-25 22:16:52

Kartel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-18
Posty: 5
Punktów :   

Re: Gry komputerowe

Metin2

pewnie większość zna jest to MMORPG wyważony wręcz doskonale nigdy się nikomu nie znudzi zdobywanie lvli bo na każde lvle są expowiska gdzie idzie to w miarę szybko, w grze ważne jest szczęście ponieważ tak jak na morii trzeba rzeczy ulepszać tylko problem tkwi w tym że w momencie nie powodzenia item znika chyba że się kupi drogi zwój które opłaca się używać od 50lvl+ postacie są zróżnicowane każda ma coś do roboty Wojownik jest dobry do expienia Sura (mag walczący mieczami) na pvp Ninja do lurowania ("ciągnięcia" grup potworów w stronę party gdzie reszta je zabija a my dostajemy expa dobre jest to że można na 15 lvlu lurować na potworach od 50 ) szamanka do buffowania ( "ulepszanie" innych chodź jest nie docenianą profesją) w grze występują gildie wojny gildijne, eventy i wiele innych

wszystkim grę polecam

Offline

 

#3 2008-04-26 16:24:58

Rik

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 166
Punktów :   

Re: Gry komputerowe

Metin 2 to nie MMORPG. Osobiście to znam tylko 1 MMORPG mianowicie Ultima Online oraz wiele MUDów, ale ich nielicze. Jeżeli gra posiada system expienia to nie znaczy, że jest to MMORPG.

Osobiście nie gram w gry przez sieć bo żadna nie jest godna uwagi. Poza strzelankami, czasem włącze dla zabicia czasu.
Najlepiej się spotkać z kolegami i zrobić sobie sesję w prawdziwego MMORPG.

Co do Metina 2 to widziałem i jest to zwykła gra akcji. Grałem do 10 poziomu potem jakoś mi się odechciało.
Co do gry to sam nie wiem czy dobra czy nie, ale pomoc techniczna jest tragiczna. Ci którzy się tym zajmują zupełnie się na tym nie znają i trzeba samemu główkować co jest nie tak z klientem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.weldenvarden.pun.pl www.illuminati.pun.pl www.darkwow.pun.pl www.raportywojenne.pun.pl www.bm1.pun.pl