Nictuku

Forum dla graczy Blood Wars zrzeszonych pod godłem Klanu Nictuku

  • Nie jesteś zalogowany.

#1 2008-03-22 10:05:41

Rik

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 166
Punktów :   

Opis wampira

Słów kilka o tym forum. Zostało zainspirowane dyskusją klimatyczną pomiędzy mną, a Tatmozisem.

Ten temat pomoże nam dostrzeć jak wy chcecie być postrzegani przez innych i jeżeli ktoś by miał ochotę opisać dzieje naszego klanu, mógłby przedstawić wszelkie szczegóły jakie chcecie, aby były zauważone.

To ja zacznę(oczywiście wiadomości takie jak wyżej są niedopuszczalne w tym pod forum).

Rik z daleka przypomina małą karłowatą postać. Już z takiej odległości budzi nie pewność w wampirzych oczach. Z bliska jego oblicze staje się przerażające.
Jego twarz jest zdeformowana. Nie posiada górnej wargi, wygląda jakby ktoś lub coś mu ją wyrwało. W prawej górnej częsci czoła nie posiada skóry, widać tylko białą kość. Skóra głowy jest obrzydliwie poparzona, z której wystają gdzie nie gdzie pojedyńcze włoski.
Jednak najgorszę są jego ropiejące blizny które pokrywają cały obszar jego ciała.
Kiedy się zbliża do ofiary wygląd stanowi najmniejszy problem. Każdy kto miał nie przyjemność się z nim spotkać wie, że jest to wampir nie cieszący się higieną osobistą. Spowija go aura smrodu. Zapach ten nie przypomina niczego ludzkiego. Każdy kto czuł to nie potrafi tego opisać jednak najczęściej opisuje się go jako porównywalny do rozkładającego ciała zanużonego w gnojówce, tylko bardziej intensywne.

Offline

 

#2 2008-03-22 10:21:37

Tutmoziz

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 51
Punktów :   

Re: Opis wampira

Tutmoziz - W XII wieku należał do organizacji Assasynów. Po ich rozpadzie i urządzanych nań polowaniach migrowal w Karpaty. Gdy jedną z nocy spędzał w gospodzie, został zaatakowany pzez wampiry, których po zażartej walce zdołał pokonać i pozostali przy życiu niedobitkowie pouciekali. Jednak został ukąszony w przedramię. Został jednym z nich.Przez ponad 800 lat tułał się po świecie nocy, aż zawędrował w okolicach roku 2000 do Japonii. Został tam schwytany i poddawany najróżniejszym testom i eksperymentom. W trakcie III wojny swiatowej udało mu się uciec i w ten sposób stał się jednym z pierwszych 'Ssaków'. Znów zaczął się tułać. Nie rozumiał co z nim zrobiono. Znienawidził siebie tak bardzo ze pragnał śmierci... Jednakże wielokrotnie brakło mu odwagi. W końcu, pewnego bezsennego dnia spędzonego w jakis bunkrze podjął decyzje - zrzeszy jak najwięcej swoich 'braci' wokół siebie, i wyruszy na krucjacie przeciwko reszcie wampirów - dążąc do zdziesiątkowania i finalnie unicestwienia całej rasy łącznie z soba...

Offline

 

#3 2008-05-01 12:11:02

LadyKaren

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 23
Punktów :   

Re: Opis wampira

Piękna i bogata.
Pewnej nocy straciła wszystko.
Kilka strzałów, kilka krzyków…
Jej świat runął.
W jej umyśle narodził się obłęd. Wybiegła zrozpaczona w poszukiwaniu śmierci.
I znalazła ją…
A raczej śmierć znalazła ją…
Śmierć, po której narodziła się ponownie…
Jeszcze piękniejsza, ale jakże przerażająca.
Przemierzała bezkresy w poszukiwaniu swojego miejsca.
Czuła potworny głód, którego nie potrafiła zaspokoić.
W końcu znalazła ...
Potężna wieża, pusta. Postanowiła tam zamieszkać.
Dom Swój nazwała Ostatnim Zamczyskiem.

Offline

 

#4 2008-06-04 15:20:37

Leyla

Administrator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-05-10
Posty: 27
Punktów :   

Re: Opis wampira

Przeszłość spowijała gęsta i nieustępliwa mgła tajemnicy. Pierwszą rzeczą, jaką pamięta, był ból... Potworny ból  powtórnych narodzin, który, jak się szybko przekonała, miał jej towarzyszyć zdecydowanie zbyt często...
Wlokąc się bez celu brudnymi ulicami nieznanego sobie miasta, zauważyła swoje odbicie w kawałku stłuczonej szyby. Podeszła bliżej, patrząc na obco wyglądającą, chociaż jej własną, twarz...

Chociaż z początku wydawało jej się to nieprawdopodobne, odnalazła swoje miejsce w Nekropolii. Odrzuciła rozważania na temat minionego, utraconego czasu,  zwracając się ku nadchodzącym dniom... a właściwie nocom... i starając się wykorzystywać teraźniejszość najlepiej, jak umiała... Zresztą, jakąż inną możliwość wyboru jej pozostawiono?

Offline

 

#5 2008-06-15 10:40:12

Jacobus

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-15
Posty: 4
Punktów :   

Re: Opis wampira

z powodu swojego wieku myśli że wampirem był od zawsze...
nie pamięta swojego ludzkiego życia...i może dlatego jest taki posępny i małomówny...
niektórzy pobratyńcy nigdy nawet nie słyszeli brzmienia jego głosu...
nosi w sobie tajemnice...brzemię które pcha go w otchłań szaleństwa...tajemną prawde lub jak sam to nazywa "ma misje do wykonania"
stary zmęczony włóczęga...który wreszcie znalazł dla siebie ciepły kąt...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
gole babki za darmo jak pokazac ze sie zmienilem kto moze starac sie o branzolete zamiast wiezienia www.draglodz.pun.pl www.cargofrigo.pun.pl